Wychowawcy grupy:

mgr Anna Piesik

mgr Sylwia Domrzalska

118,508 Antena Grafika Wektorowa, Clipartów i Ilustracji - 123RF

Jesteśmy już starszakami, chociaż od 5 do 6 latek mamy. W naszych codziennych zabawach towarzyszą nam nasze Panie: Sylwia, Ania, Krysia. Panie dbają o to, aby uatrakcyjniać nam zabawę i organizują nam, z pomocą rodziców, różne kąciki zainteresowań (np. zapachowy, teatralny, przyrody). Bajkowe Świerszczyki, mieszkające w różnych tajemniczych zakamarkach naszej sali, uczą nas grzeczności, porządku, koleżeńskości i kulturalnego zachowania. Pani Krysia pomaga nam utrzymać ład i porządek w sali, szatni i łazience oraz codziennie przynosi pyszne jedzonko z kuchni. Jesteśmy już duzi, więc nie grymasimy przy jedzeniu, chętnie wszystko zjadamy, a nawet prosimy o dokładki.

W przedszkolu miło spędzamy czas. Lubimy się bawić w sali i ogrodzie, śpiewać, tańczyć
i malować, a nasi Kochani Rodzice nie musza się o nas w tym czasie martwić.

Wszyscy chętnie uczestniczą w teatrzykach, spacerach, wycieczkach oraz zajęciach gimnastycznych i logopedycznych. Staramy się bawić zgodnie, chociaż nie zawsze nam się to udaje, ale jesteśmy zuchami i staramy się być dobrymi kolegami.

Dużo śmiechu i dobrego humoru oraz podróże do krainy baśni, poezji i literatury dla dzieci to nasz sposób na wspaniałą zabawę, nawet w najbardziej szare i pochmurne dni. Codziennie odkrywamy swoje talenty i zdolności. Pięknie śpiewamy, tańczymy, recytujemy, rysujemy, malujemy, a także chętnie zamieniamy się w prawdziwych aktorów i występujemy w przedszkolnych przedstawieniach.

Cieszymy się, że mamy pogodne, radosne i beztroskie dzieciństwo, gdzie nauka wydaje się być zabawą, a zabawa jest przyjemnością, gdzie każde z nas znalazło swojego przyjaciela.