DRODZY RODZICE!

JUŻ WRZESIEŃ, A Z NIM NOWE INFORMACJE NA TEN MIESIĄC! 

Zebrania z rodzicami - Miejskie Integracyjne Przedszkole Nr 10 w Żyrardowie

ZEBRANIA ORGANIZACYJNE Z RODZICAMI, 

GR. I       - 08.09.2023 godz. 16:00

GR. II     - 06.09. 2023 godz.16:00

GR. III   - 07.09.2023 godz. 16:00

Prosimy, aby w zebraniu uczestniczyć bez dzieci. Zebrania odbędą się w salach grup.

Nowy czy używany – jak sprawdzić przebieg aparatu? - Allegro.pl

11.09.- godz. 9:00 ZDJĘCIA GRUPOWE. Ubiór dowolny. 

Międzynarodowy Dzień Kropki i jego historia | Szkoła Podstawowa nr 7 w  Siedlcach

15.09- "Dzień Kropki" w każdej z grup. 

Oczywiście motywem przewodnim tego dnia będzie kropka. Będziemy zastanawiać się jakie znamy kropki- gdzie możemy je spotkać. Dzieci będą uczestniczyć w zabawach matematycznych z wykorzystaniem kropek oraz zabawach badawczych, a także wysłuchają bajki o Kropce. Obejrzymy krótki fim edukacyjny a także wykonamy pracę plastyczną. Zachęcamy do ubioru w kropeczki :) 

EDUNEWS.PL - portal o nowoczesnej edukacji - Z optymizmem i nadzieją!  Zapraszamy na IV Tydzień Szczęścia w Szkole

18.09.- 22.09.2023- Tydzień szczęścia

Tydzień organizowany pod hasłem "Z optymizmem i nadzieją". Celem Ogólnopolskiego Tygodnia Szczęścia jest zwrócenie uwagi na szczęście i dobrostan oraz ich związki z efektami kształcenia. Tydzień Szczęścia jest okazją do podejmowania tematów, które są elementami składowymi dobrostanu: dbanie o pozytywne uczucia, zaangażowanie, relacje, poczucie sensu, osiągnięcia i zdrowie. Przedszkolaki w tym tygodniu będą działać kreatywnie, rozwijać zdolności, budować pozytywne relacje i nowe przyjaźnie. Codziennie będą rozwijane inne aktywności dzieci. Szczegóły już wkrótce. 

Pierwszy dzień Jesieni - Przedszkole Publiczne nr 1 im. Gromadki Misia  Uszatka w Radlinie

22.09- Powitanie Jesieni w grupie "Żuczki" i "Mróweczki" 

Pierwszy dzień jesieni 2023 nadchodzi wielkimi krokami. Już wkrótce pożegnamy lato, a przywitamy nową porę roku. Choć data pierwszego dnia jesieni jest stała i zawsze wypada w tym samym terminie, to nie wszyscy ją pamiętają. Poza tym warto mieć również na uwadze, że początek jesieni kalendarzowej to nie to samo co początek jesieni astronomicznej, a na dodatek istnieje też okres jesieni meteorologicznej. Dzieci poznają charakterystyczne zjawiska dla tej pory roku. 

Koncert muzyczny ART2YOU – Szkoła Podstawowa nr 45

27.09.- godz. 9:30- występ Akademii Artystycznej Art2You

Czy mur chiński widać z kosmosu? Czy piorun może wytworzyć elektryczność? Za pomocą machiny czasu odwiedzimy starożytne cuda świata poznając brzmienia dawnych epok. Przekonamy się czy ideał istnieje i czy warto do niego dążyć. Dzieci wysłuchają dźwięków gitary akustycznej i instrumentów perkusyjnych. 

Dzień Chłopaka: odznaki, medale, dyplomy z papieru do wydruku. Szablony do  pobrania. Wręcz drobny upominek chłopakowi z Przed… | Digi stamps, Digital  stamps, Crafts

29.09. Dzień Chłopaka w każdej z grup 

W tym dniu dziewczynki wraz z Paniami z grup przekażą chłopcom drobne upominki, zatańczymy przy znanych dzieciom utworach muzycznych i zespołowo weżmiemy udział w zawodach ruchowych.