Drodzy Rodzice!! 

Nadszedł kolejny miesiąc- luty, a z nim wiele atrakcji , prosimy o zapoznanie się! 

Bal karnawałowy – Przedszkole nr 41

09.02- BAL KARNAWAŁOWY w przedszkolu. 

Każda z grup będzie się bawić tego dnia przy muzyce, zabawach i konkursach organizowanych przez Teatr Qfer pt. " Między nami Jaskiniowcami". Zabawę rozpoczniemy od 9:00. Cała impreza potrwa dwie godziny.  Dzieci oczywiście mogą być przebrane w dowolny strój karnawałowy.

Całość kosztów poniesiona z RR wynosi 800 zł. 

Poczta walentynkowa - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w  Niemodlinie

14.02- WALENTYNKI

Święto będą obchodzić wszystkie grupy. Tego dnia otworzymy naszą "pocztę walentynkową" i dowiemy się, jakie niespodzianki przygotowali dla nas najbliżsi . Kartki walentynkowe można wrzucach od 07.02 do 13.02. Każda grupa będzie miała dostępną swoją skrzynkę na walentynkowe liściki, dostępną w pobliżu sali.  

Pączki - przepis na Sprawdzona Kuchnia

16.02- TŁUSTY CZWARTEK W PRZEDSZKOLU

Oczywiście tradycyjnie dzieci skosztują tego dnia świeżych słodkości wypieczonych przez nasze Panie Kucharki. 

Dzieciaki na dywanie: Dzień Kota

17.02- DZIEŃ KOTA w każdej z grup. 

Dzieci poznają różne rasy kotów. Będą zabawy i gry związane z tematyką oczywiście przy zabawnej kociej muzyce. Dzień ten ma podkreślić znaczenie kotów w życiu człowieka, niesienie pomocy wolno żyjącym i bezdomnym zwierzętom, które miały kiedyś dom, ale go straciły, a także uwrażliwienie dzieci na często trudny koci los. 

Naklejka gad natura tropikalny zwierzę - Dekowizja.pl

20.02- SMOKARIUM 

Przedszkole odwiedzą niezwykłe zwierzęta- gady egzotyczne: Smoczyca Paskalia ( agama brodata) , Smok Zenon ( kameleon lamparci ), Smok Żelysław ( Gekon ożesiony) . Dzieci dowiedzą się, jak niezwykłe i ciekawe są to gady. Poznają różnice między nimi, ponieważ każdy gatunek ma inne oczy, inne ciało i nogi i z czego te różnice wynikają. W czasie zajęć dzieci będą mogły przyglądać się gadom z bardzo bliska, ale nie będą dotykać jaszczurek i mieć z nimi bezpośredniego kontaktu

Całość kosztów pokryta z RR i wynosi 700 zł. 

Schleich - Dinozaur Dimetrodon 15011

24.02- DZIEŃ DINOZAURA w każdej z grup. 

Taki dzień stwarza wspaniałą okazję do przybliżenia tych prehistorycznych zwierząt, zamieszkujących w erze mezozoicznej naszą planetę. Dzieci poznają różne z dinozaurów, będziemy mogli bawić się w paleontologów i wykopaliska. To będzie pełen niespodzianek dzień, na który z pewnością czekają wszyscy ulubieńcy dinozaurów.