Drodzy Rodzice!

Zawitał maj, w związku z tym mamy kolejne informacje na ten miesiąc. 

Zachęcamy do zapoznania się. 

Rowerowy maj 2019 | Szkoła Podstawowa nr 366 im. Jana Pawła II

06.05- 31.05- Przedszkole bierze udział w kampanii "Rowerowy Maj"

Jak co roku zachęcamy do aktywności fizycznej, oczywiście nie tylko w maju :) Biorąc udział w kampanii możemy przyjechać na rowerkach lub hulajnogach, a każda codzienna katywność będzie nagradzana naklejką. Na zakończenie, które jest podsumowaniem całego miesiąca systematycznej aktywności, przewidziane są oczywiście upominki dla wytrwałych przedszkolaków. Prosimy również o odkładanie sprzętów, na których przyjadą Dzieci w wyznaczonych miejscach na tarasie. Każda grupa ma swoje podpisane miejsce. 

Teatr Dla Dzieci Grafika Wektorowa, Clipartów i Ilustracji - 123RF

14.05. grupa "Żuczki" oraz "Świerszczyki" wyjeżdzają do Teatru NOT w Gdańsku

Przedszkolaki obejrzą spektakl pt. "Alicja w Krainie Czarów". Spektakl rozpoczyna się o godzinie 10:20. Godzinę wcześniej planowany jest wyjazd zamówionym autokarem. 

Dzień Niezapominajki -

15.05- Dzień Polskiej Niezapominajki w grupie "Świerszczyki"

Dzień ten ma na celu promowanie walorów przyrody polskiej, przypomnienie Dzieciom o ochronie środowiska. W tym dniu zajęcia będą związane głównie z tematyką przyrodniczą. Przedszkolaki dowiedzą się, skąd wywodzi się nazwa niebieskich kwiatków, ale także poznają ich różne gatunki. Założymy także nasz grupowy zielnik.

 Światowy Dzień Pieczenia - Inspiracje Allegro

17.05.- Światowy Dzień Pieczenia będzie obchodziła grupa "Świerszczyki"

To idealny dzień, w którym możemy upiec jakieś pyszne ciacho. Bedzie smacznie i owocowo :) i oczywiście zdrowo. Bo kto powiedział, że słodkie musi być niezdrowe?? Dzieci przekonają się, że pyszne, czekoladowe ciasto, może być zdrowe i wcale nie musi mieć w składzie czekolady ;) 

Pszczoła a osa [RÓŻNICE]. Jak wygląda pszczoła a jak wygląda osa? -  e-HORTICO Internetowy Sklep Ogrodniczy

20.05- Światowy Dzień Pszczół w grupie "Świerszczyki"

W tym dniu Dzieci dowiedzą się,jakie znaczenie mają pszczoły w pozyskiwaniu żywności oraz zwrócimy uwagę na zagrożenia cywilizacyjne tych owadów. Niewątpliwie nasze zabawy będą krążyły w tematyce pszczół, na pewno spróbujemy prawdziwego miodku oraz pyłku pszczelego ... mmmm... będzie słodko .

Festyn rodzinny w Jastrzębiu | Oficjalna strona Miasta i Gminy Piaseczno

25.05- Festyn Rodzinny

W ostatnią sobotę miesiąca zapraszamy wszystkich Przedszkolaków wraz z rodzinami na festyn rodzinny. Startujemy o godzinie 10. Zabawę rozpoczną Dzieci, prezentując występ dla swoich najbliższych. Po występach odbędzie się wiele atrakcji dla małych i dużych :) Impreza potrwa do godziny 13, a szczegóły już wkrótce na naszym plakacie :) Zapraszamy