Listopadowe propozycje :

Interdyscyplinarna konferencja naukowa „Obraz ziemiaństwa w nauce,  literaturze i publicystyce” – Warszawa, 21–22 marca 2013 - Konferencje  naukowe - Instytut Pamięci Narodowej

6 listopada godz. 9:00

Przedszkolaków odwiedzi Pan Artur Chomicz- specjalista z Instytutu Pamięci Narodowej. Przeprowadzi z Przedszkolakami zajęcia patriotyczne w każdej z grup. Dzieci obejrzą krótką bajeczkę związaną z tematem oraz zagrają w grę "Polak Mały".

Najładniejsza kukiełka warzywna

9 listopada godz. 15:30

W grupie "Mróweczki" odbędą się warsztaty z rodzicami pt. „Warzywne stworki”. Dzieci wraz z rodzicami wykonają kukiełki z warzyw. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców z najmłodszej grupy. Zajęcia odbędą się w sali grupy I. 

Zaproszenie do teatru – SP nr 17 w Gdyni

10 listopada godz. 9:00

Przedszkolaki obejrzą spektakt pt. „Dzielny Pacjent”, który zaprezentuje Teatr Zamaskowani.

Bajka opowiadająca o pewnym misiu imieniem Stefan. Stefan jak każdy miś lubi słodkości a wiemy co może się stać z ząbkami gdy jemy za dużo słodyczy.
Czy miś przełamie swój strach przed stomatologiem? Jakie przygody go czekają? Dowiemy się już wkrótce...
Narodowe Święto Niepodległości – Oficjalny serwis Gminy Lubaczów

10 listopada - Szkoła do hymnu

Prosimy, aby tego dnia wszystkie Przedszkolaki ubrane były w strój biało- granatowy/ czarny. Tradycyjnie, jak co roku, odśpiewamy hymn narodowy z okazji Święta Niepodległości. 

Dzień Kredki 2023 - bimKal.pl

22 listopada - Dzień Kredki w każdej z grup.

Z tej okazji u maluszków odbędą się zabawy z kredkami w roli głównej! Przedszkolaki będą brały udział w zabawach muzyczno- ruchowych przy piosence pt." Kolorowe Kredki". W starszych grupach pojawią się zabawy matematyczne, z elem. kodowania z wykorzystaniem właśnie kredek. To będzie kolorowy dzień :)

Dzień Pluszowego Misia - 25 listopada | przedszkouczek.pl

27 listopada - Dzień Pluszowego Misia w każdej z grup. 

Swoje święto będą miały wszystkie pluszowe misie. W tym Dniu Przedszkolaki mogą do przedszkola przynieść swojego ulubionego pluszaka. Będą zabawy w roli głównej z misiami. Również coś smakowitego- misiowego pojawi się w tym dniu w przedszkolu. 

Andrzejki - Szkoła Podstawowa im. Antoniego Sewiołka w Czułowie

30 listopada- Andrzejki w każdej z grup. 

W tym Dniu przeniesiemy się w świat magii i czarów. Będą tańce, konkursy grupowe i wróżby. Dzieci dowiedzą się również skąd pochodzi Andrzejkowa tradycja.