Drodzy Rodzice!

To już ostatni  miesiąc przez rozpoczęciem wakacji. Pomimo tego, nie ustajemy w naszych działaniach i również na czerwiec mamy sporo atrakcji dla naszych przedszkolaków! Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem. 

Sprintem do maratonu - BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

03.06. - Dzień Dziecka w przedszkolu

Każda z grup weźmie udział w maratonie pod hasłem: Sprintem do Maratonu organizowanym przez miesięcznik"Bliżej Przedszkola". Ogólnopolskie wydarzenie promujące zdrowy styl życia i aktywność fizyczną wśród najmłodszych. Ale na tym nie zakończymy :) w tym dniu będą nam towarzyszyć muzyczne zabawy, słodka niespodzianka, a na zakończenie- medale. Prosimy o wygodny, sportowy strój dla dzieci.

WYCIECZKA DO KRZEPTOWA – Przedszkole nr 136 we Wrocławiu

14.06- Wycieczka autokarowa

Wyjazd o godzinie 8:30, w związku z tym dzieci wcześniej niż zazwyczaj zjedzą śniadanie. Prosimy o przyprowadzanie Dzieci do godziny 7:45.

W tym dniu wszystkie przedszkolaki wybiorą się do Kiełpina Kartuskiego "Agroturystyka u Rychertów". Dzieci będa mogły obejrzeć zwierzątka mieszkające w gospodarstwie,  poznają codzienną pracę rolnika, przejdą przez stajnię i zobaczą, jak wygląda przygotowanie konia do jazdy oraz poznają różne zboża. Podsumowaniem całej wizyty będzie malowanie wzorów kaszubskich na szle. 

Zakończenie przedszkola - AKTUALNOŚCI - Przedszkole Miejskie w Imielinie

21.06- 15:30- Zakończenie Przedszkola

W tym dniu, Dzieci z najstarszej grupy uroczyście pożegnają się z przedszkolem. Impreza organizowania jest wyłącznie dla Dzieci odchodzących z przedszkola oraz Ich Rodziców. Prosimy o elegancki ubiór z okazji tej uroczystości. 

Dekoracja wiosenna na okna "Pani Wiosna na rowerze" - wzór 3 (dwustronna)  SzkolneNaklejki.pl

24.06 Pierwszy Dzień Lata w Żuczkach oraz Świerszczykach.

W tym dniu odbędą się zabawy z kolorem żółtym i przygotowanie sukienki Pani Lato. Tego dnia prosimy o ubiór w kolorze żółtym.

Smerfy - Przedszkole Miejskie nr 1 Bajkowy Świat w Czarnkowie

25.06 Dzień Smerfa w grupie Żuczki. 

Dzieci otrzymają list od Papy Smerfa z zadaniami i poznają imiona Smerfów. Tego dnia Żuczki prosimy ubrać w kolorze niebieskim..